MTConnect, Focas, CNC, Freze, Makina, Tezgah

izMonitör ?

izMonitör yazılımımız ile her türlü CNC Tezgah izleme ihtiyacını karşılamaktadır. Makinanızın yaşı ne olursa olsun, ister onlarca yıllık ister yeni olsun, yazılımız çıktıyı,duruş sürelerini, ayar ve hazırlık sürelerini, operasyon süresini, oparatör verimliliği, toplam OEE ve ihtiyacınız olabilecek herşeyi vermektedir. izMonitör;


Ne kadar verimli üretim yaptığınızın takibini yapar.

Planlı-Plansız tüm duruşların takibini yapar.

Oparatörlerin verimliliğini ve performansını ölçer.

Hangi tezgahta hangi ürünün üretildiğini ve adetlerini takip eder.

MTConnect, Focas, CNC, Freze, Makina, Tezgah
MTConnect, Focas, CNC, Freze, Makina, Tezgah

izMonitör Teknolojisi

izMonitör, endüstriyel otomasyonun kusursuz üretim faaliyeti hedeflerini daha ileri taşımak amacıyla geliştirildi.

izMonitör, MTConnect, Focas gibi işletim sistemlerine sahip tezgahların yanında (Mazak, Fanuc, Mitsubishi, Mori Seki...) plc ve özel cihazlar yardımıyla robotlardan, kapılardan, sensörlerden, vb. şekilde veri alışveri yapabilmektedir.

Üretim Adetleri, Operasyon Süreleri, Program, Takım Numaraları, Çalışma Süresi, Alarmlar, Enerji Tüketimi gibi birçok bilgiyi tezgahlardan toplamaktadır.

Büyük veri çağında izMonitör, topladığı verileri akıllı algoritmalar ve araçlar kullanarak işler ve üretimi izleyeceğiniz ve yönetebileceğiniz raporlar halinde size sunar.

Gelişmiş raporlama seçeneğine sahip olan izMonitörün, bulut tabanlı çalışabilme yeteneği sayesinde, işyerinizin dışından telefon, tablet, kiosk ve. mobil cihazlarınız yardımıyla kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Son kullanıcı tarafından kişisel olarak dizayn edilebilen dashboard ekranları üretime konulan televizyonlar ve andon panolar üzerinden gösterilmektedir.